İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) alanında ÖNCELİK GÜVENLİK sloganıyla firmalara çözüm ortağı olmak üzere kurulmuştur. Öncelikli amacı, firmaların İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında ihtiyaç duyduğu veya duyabileceği tüm hizmet alanlarında onların yanında olmaktır. Ayrıca AYDIN’da mobil araç yetki belgesine sahip firma olan AYDIN OSGB uzman ekibiyle işletmelere yerinde hizmet vererek çözüm ortağı olmaktadır. İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili OSGB, Mobil Araç, Görüntüleme Merkezi ve İlkyardım Eğitimi hizmetlerini tek bir noktadan alma fırsatı sunmaktadır. AYDIN OSGB bünyesinde çalışan profesyonel doktor kadrosu; uzun yıllar üst düzey kuruluşlarda işyeri hekimliği yapmış, ilkyardım eğitimleri vermiş, meslek hayatlarını iş sağlığı alanında geçirmişlerdir. İş güvenliği alanında her biri tecrübeli olan A, B ve C sınıfı iş güvenliği uzmanlarımız; kuruluşlara uzmanlık ve danışmanlık hizmeti vermektedirler. Ayrıca işyeri hekimlerimiz ve iş güvenliği uzmanlarımız kendi alanlarında uzmanlaşmış ve sektörel çözüm odaklı bir yaklaşıma sahip bir ekiptir. Bu bağlamda AYDIN OSGB ile,

  • İşletmenizdeki eksikler ve gereklilikler, profesyonel bir kadro tarafından ortaya çıkarılarak bunların nasıl giderileceği konusunda çözüm önerileri getirecektir.
  • AYDIN Ortak Sağlık Güvenlik Birimi tarafından görevlendirilen İş Güvenliği Uzmanı veya İşyeri Hekimimizin yine AYDIN OSGB tarafından denetlenmesi sağlanarak verilen hizmetin sürekliliği ve kalitesi arttırılacaktır.
  • AYDIN Ortak Sağlık Güvenlik Birimi gizlilik ilkesini temel alarak çalışan ve tarafsız olarak üçüncü göz denetimlerini yapabilecektir.
  • AYDIN Ortak Sağlık Güvenlik Birimi, işveren adına İlgili Bakanlıklar ile ilgili tüm yasal süreçleri takip edecek ve işverene raporlama yapacaktır.
  • Çalışanların sağlık gözetimi ve çalışma ortamının gözetimi ile ilgili işverene rehberlik yaparak, işyerinde meydana gelen iş kazası ve meslek hastalıklarının nedenlerinin araştırılması ve tekrarlanmaması için alınacak önlemleri saptayarak işvereni bilgilendirecektir.
  • Dinamik, profesyonel ve tecrübeli kadromuz, sektörler özel olarak geliştirdiğimiz risk değerlendirmesi ve İSG yönetim sistemlerimiz, inşaattan tekstile, elektronikten sağlığa kadar tüm farklı sektörlerdeki tecrübelerden yola çıkarak oluşturduğumuz bilgi birikimi ile sizlere rehberlik edecektir.
  • Gerek kendi bünyesinde gerekse çözüm ortakları ile İş Sağlığı ve Güvenliği alanında ihtiyaç duyduğunuz ve yasal zorunluluk olan periyodik kontroller, yangın tatbikatı, patlamadan korunma dokümanı, ortam ölçümleri gibi daha birçok alanda her türlü hizmet için sizlere danışmanlık hizmeti sağlayacaktır.

İŞ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ İÇİN TEKLİF İSTEYİN!